witamy na stronie: www.kojec.com.pl  Montaż w 24 h GRATIS  cała Polska

montujemy 7 dni w tygodniu (również zimą i dni wolne od pracy) w godz. 7-22  tel.  602 644 701

koszt dojazdu - KLIENT PŁACI  1,00 zł za 1 km (zwrot kosztu ROPY) liczone od Poznania tylko w jedną stronę np: do Katowic 350 km - 350 zł (łączny koszt transportu-montaż gratis)  
Posiadamy trzy samochody dostawcze które codziennie rano pakują elementy kojców (z naszego magazynu głównego gdzie posiadamy ponad 200 kojców  w elementach) i jadą w Polskę do klientów.
Nasze busiki mają dopuszczalną masę całkowitą do 3,5 tony. Pozwala nam to na wjechanie praktycznie na każdą posesję. Są wyposażone w kamery cofania co ułatwia manewrowanie w wąskich uliczkach osiedli domków jednorodzinnych.
Mamy możliwość załadowanie do 2,5 tony na samochód i tyle samo na lawet ładunku. Kierowcy posiadają odpowiednia uprawnienie, a my posiadamy odpowiednią flotę 
Z takim ładunkiem i takim sprzętem nie straszne nam odległości
Posiadamy samochody prawie nowe i maksymalnym przebiegiem do 100 000 km.
Lecz i tak czasami są awarię (głównie elektroniki samochodowej) ale i tak jesteśmy przygotowani na takie ewentualności. (dziwne mały ciągnie na lawecie wielkiego?)
Każdy z naszych busów posiada hak holowniczy do ciągnięcia przyczep. Do busa możemy załadować trzy kojce o wymiarach 2x3 m wraz z budami. W przypadku większych (w jednej lokalizacji) zamówień jesteśmy zmuszeni zabierać również przyczepy.
Posiadamy również kojec pokazowy na specjalnej lawecie - który nam służy do wystawiana się na różnych imprezach, wystawach i promować nasze wyroby.
Laweta pokazowa z kojcem jest przystosowana do pokazów na wolnym powietrzu.
Ten kojec pokazowy zrobił już wiele kilometrów reklamując nasze wyroby.
Lecz głównym jego miejscem parkingowym jest miejsce w Poznaniu przy ulicy Czechosłowackiej 106a przy naszym oddziale.
Tam reklamuje nasze usługi.
Nasza ekipa przy załadunku
Codziennie rano ładujemy nasze pojazdy i w drogę !!!
Nasze busiki posiadają bardzo ekonomiczne silniki. Spalają kolo 10l/100km.
Przy wybieraniu modeli samochodów braliśmy pod uwagę przestrzeń załadunkową. praktycznie po załadowaniu do trzech kojców - przestrzeń jest maksymalnie wykorzystana.
Kojec 2x3m wraz z budą to waga koło 350 kg.
W załadunku niezbędną pomocą jest nasz widlaczek.
Jesteśmy w stanie załadować na jeden samochód bez lawety nawet trzy zestawy kojców 2x3 m wraz z budami.
Bardzo często klienci z jednego rejonu Polski umawiają się co do zamówień. Dwóch a nawet trzech sąsiadów umawia się że zamawiają kojce. W tym przypadku koszty transportu są znacznie mniejsze. 
W naszej siedzibie firmy załadunek elementów do samochodu odbywa się bardzo szybko.
Załadunek do samochodu 3 zestawów kojców 2x3 m
Podłogi mają swoją wagę
Samochód załadowano 2200 kg i laweta 2500 kg.
Z takim ładunkiem jeździmy po całej europie.
W tym samochodzie jesteśmy w stanie przewieść do 15 bud hodowlano schroniskowych o rozmiarze 120x86x86cm. 
Na tej naszej lawecie możemy przewozić ładunki do 2500 kg. Laweta ta ma rozmiar 4,5 m x 2,2 m. Jesteśmy w stanie na niej przewieść 15 podług o rozmiarze 2.1m x 3.1m . Natomiast w samochodzie są załadowane elementy ścian bocznych i dach na 15 kojców o rozmiarze 2x3m. 
Nasi kierowcy posiadają specjalne uprawnienia do prowadzenia takich zestawów samochodowych.
 Posiadamy lawetę o ładowności do 1,5 tony, służy nam ona do transportu pomiędzy siedzibą firmy a zakładem który nam cynkuje ogniowo.  
Co kilaka dni taki transport jest puszczany na cynkownie.
Zazwyczaj na cynkownie jeździmy 3 razy w tygodniu. Mamy z zakładem cynkowania ogniowego umowę. Towar do ocynkowania ogniowego przywozimy w poniedziałki, środy i piątki. Zawsze jak przywozimy towar do ocynkowania- odbieramy towar ocynkowany z poprzedniego transportu.